Vaše
dokonalá zahrada

Závlaha

Krásná a upravená zahrada je nezbytnou součástí každého moderního rodinného domu. Vybudování a udržování takové zahrady kolem Vašeho domu však vyžaduje mnoho úsilí a nemalé množství času a finančních prostředků. Jedním ze základních a nezbytných předpokladů k dosažení tohoto cíle je i správná a přiměřená zálivka, v správný čas a na správné místo. Takové zalévání, pokud používáme klasickou konev a hadice, vyžaduje mnoho , mnoho času a nepříjemné monotónní práce.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -Hustý zelený trávník, svěží a zdravé rostliny - jak toho dosáhnout?

Řešením je instalace automatického zavlažovacího systému. Moderní systém se skládá z pod zemí ukrytého potrubí a výsuvných postřikovačů, které jsou ukryty pod úrovní terénu. Po otevření přívodu vody elektromagnetickými ventily se postřikovače vysunou nad terén a po skončení zavlažování se opět zasunou do podzemních pouzder. Nic nebrání užívání zahrady ani sekání trávy. Naprogramovaná centrální ovládací jednotka se o celý režim postará za Vás a pro případ deště je v pohotovosti automatické čidlo srážek, které celý systém dočasně vypne. Moderní systémy pracují v nočních hodinách, kdy je hodnota výparu nejnižší a proto spotřebují až o 30% méně vody. Moderní profesionální zavlažovací systém se od méně kvalitních a tzv. hobby systémů liší kvalitou, výkonností a spolehlivostí všech prvků a uceleností výrobního programu.

Mnoho lidí považuje za největší výhodu automatického závlahového systému to, že nemusí trávit svůj čas ručním postřikováním a přenášením hadice po celé zahradě. Jiní ji vidí v prodloužené životnosti rostlin a nižší spotřebě vody. Někteří tvrdí, že závlahový systém je jedna z nejlepších investic, které mohou na svém domě udělat, protože vzhled je klíčový faktor pro tržní hodnotu objektu.

A víte co - pravdu mají všichni !!!


Tyto materiály jsou použity ze stránek firmy ITTEC a Rain Bird.

Naše služby nabízíme v lokalitách

Jičín

Mladá Boleslav

Liberec

Praha

Kontakt
604 145 148

Námi prováděné technologie

závlahové systémy

zahrady

realizace zahrad

zpevněné plochy

teréní úpravy

stavby v zahradě